فرایند – به عمل آوردن مشاهده روزنامه

فرایند – به عمل آوردن: مشاهده روزنامه صفحه نخست روزنامه های استان استان مازندران باشگاه خبرنگاران عناوین روزنامه

گت بلاگز آذربایجان غربی ۷۰۰ قلم اشیا تقلبی عتیقه تقلبی در ارومیه امحا شد

۷۰۰ قلم اشیاء عتیقه تقلبی که به وسیله نیروی انتظامی در عملیاتهای متفاوت از سودجویان کشف شده است بود، در ارومیه امحاء شد.

۷۰۰ قلم اشیا تقلبی عتیقه تقلبی در ارومیه امحا شد

۷۰۰ قلم اشیاء عتیقه تقلبی که به وسیله نیروی انتظامی در عملیاتهای متفاوت و در حین خروج از کشور از سودجویان کشف و ضبط شده است بود، در ارومیه امحاء شد.

معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی در این خصوص با بیان اینکه این اشیاء تقلبی بوده و فاقد هرگونه ارزش فرهنگی و تاریخی اند افزود: این اجناس به قیمت های بسیار بالایی به وسیله سودجویان خرید و فروش شده است است.

محمد فتحی ادامه داد: این اشیاء طی سالیان گذشته به وسیله ارگانهای متفاوت و نیروی انتظامی کشف و ضبط شده است بود و طبق قوانین، بمنظور جلوگیری از ورود مجدد آن به بازار، به نفع اداره کل میراث فرهنگی استان مصادره شد.

وی افزود: این اشیاء و اقلام که به نحوه ماهرانه ای به وسیله جاعلان و سوداگران عتیقه، قلب شده است بود مشمول بر انواع و اقسام سکه، انواع مهر، مجسمه های سنگی و برنزی، ظروف شیشه ای و سفالی و چند جلد کتاب بودند که برابر موافقت معاونت میراث فرهنگی کشور، نسبت به امحاء آنها اقدام شد.

۷۰۰ قلم اشیا تقلبی عتیقه تقلبی در ارومیه امحا شد

فتحی با قدردانی از حس دلسوزی و علاقمندی که عموم شهروندان نسبت به حفظ و پاسداشت مواریث فرهنگی دارند، گفت: خرید و فروش و نگهداری هرگونه اشیاء عتیقه و همچنین تهیه و خرید و فروش اشیاء و اقلام تقلبی، جرم مشهود بحساب آمده و طبق قوانین کشور، مجازات حبس و جریمه نقدی جهت متخلفان در پی خواهد داشت.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: انواع | عتیقه | آذربایجان | میراث فرهنگی | میراث فرهنگی | آذربایجان غربی | ارومیه | میراث فرهنگی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog