فرایند – به عمل آوردن مشاهده روزنامه

فرایند – به عمل آوردن: مشاهده روزنامه صفحه نخست روزنامه های استان استان مازندران باشگاه خبرنگاران عناوین روزنامه

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی زمان قطعی پرداخت سپرده‌های تعاونی ولی‌عصر مشخص شد

نایب مدیر مجلس از پرداخت سپرده‌های سپرده‌گذاران تعاونی ولی‌عصر (عج) از روز دوشنبه هفته آینده خبر داد و گفت: بانک مرکزی در سایت خود بانک عامل را معرفی می‌کند.

زمان قطعی پرداخت سپرده‌های تعاونی ولی‌عصر مشخص شد

زمان قطعی پرداخت سپرده های تعاونی ولی عصر مشخص شد

عبارات مهم : مرکزی

نایب مدیر مجلس از پرداخت سپرده های سپرده گذاران تعاونی ولی عصر (عج) از روز دوشنبه هفته آینده خبر داد و گفت: بانک مرکزی در سایت خود بانک عامل را معرفی می کند.

به گزارش منزل ملت، مسعود پزشکیان با اشاره به یکی از محورهای نشست صبحگاه امروز نمایندگان سران سه قوه جهت بررسی پرسشها و پرسشها سپرده گذاران تعاونی ولیعصر(عج) رباط کریم و بهارستان، گفت: پیرو اتخاذ تصمیمات نمایندگان سران سه قوه در نشست صبح امروز، مسئولان بانک مرکزی در تماس تلفنی با بنده اعلام کردند که اعتبار به اندازه ای وجود دارد که تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان به سپرده گذاران تعاونی ولیعصر(عج) پرداخت شود.

زمان قطعی پرداخت سپرده‌های تعاونی ولی‌عصر مشخص شد

نایب مدیر مجلس شورای اسلامی، افزود: بر اساس بیانات بانک مرکزی مقرر شده است که از روز دوشنبه هفته آینده سپرده گذاران این تعاونی بتوانند سپرده های خود را تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان دریافت کنند.

بانک مرکزی در سایت خود بانک عامل را معرفی می کند

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مقرر شده است که وزارت جهاد کشاورزی اعلام کند که سپرده گذاران تعاونی مذکور از طریق کدام بانک می توانند سپرده های خود را دریافت کنند، تصریح کرد: بانک مرکزی در سایت خود بانک عامل را معرفی می کند، تا سپرده گذاران با مراجعه به این بانک ها بتوانند سپرده های خود را تا سقف ١٠٠ میلیون تومان دریافت کنند، که این پرداخت مشمول بر کسانی می شود که زیر ١٠٠ میلیون تومان یا بیش از این رقم سپرده گذاری کرده اند.

نایب مدیر مجلس از پرداخت سپرده‌های سپرده‌گذاران تعاونی ولی‌عصر (عج) از روز دوشنبه هفته آینده خبر داد و گفت: بانک مرکزی در سایت خود بانک عامل را معرفی می‌کند.

واژه های کلیدی: مرکزی | معرفی | میلیون | دریافت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog