فرایند – به عمل آوردن مشاهده روزنامه

فرایند – به عمل آوردن: مشاهده روزنامه صفحه نخست روزنامه های استان استان مازندران باشگاه خبرنگاران عناوین روزنامه

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی 100 هزار میلیارد ریال اموال مازاد بانکها واگذار شد / کرباسیان

وزیر امور اقتصادی و دارایی، از واگذاری بیش از ١٠٠ هزار میلیارد ریال مازاد اموال بانکها به صورت قانونی خبر داد و افزود: در دولت یازدهم و دوازدهم واگذاری سهام دول

100 هزار میلیارد ریال اموال مازاد بانکها واگذار شد / کرباسیان

کرباسیان: 100 هزار میلیارد ریال اموال مازاد بانکها واگذار شد

عبارات مهم : اقتصاد

وزیر امور اقتصادی و دارایی، از واگذاری بیش از ١٠٠ هزار میلیارد ریال مازاد اموال بانکها به صورت قانونی خبر داد و افزود: در دولت یازدهم و دوازدهم واگذاری سهام دولت بابت رد دیون نداشتیم.

به گزارش ایرنا، «مسعود کرباسیان» امروز (یکشنبه) در آیین نکوداشت ساماندهی سهام عدالت که در سالن اجلاس سران در حال برگزاری هست، گفت: سهام عدالت را نباید به دریافت سود تقلیل داد، لیکن یک میلیون تومان سهم واگذار شده است هست، بدون اینکه پولی از فردی گرفته شود.

وی با بیان اینکه سود سهام دهک های پایین درآمدی به صورت کلی واریز شده است هست، ابراز امیدواری کرد که تا آخر سال، بقیه سود خود را به صورت کامل دریافت کنند.

100 هزار میلیارد ریال اموال مازاد بانکها واگذار شد / کرباسیان

وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه اجرای اصل 44 واگذاری بنگاهها از سوی دولت در دستور کار قرار گرفته هست، گفت: از دولت یازدهم و دوازدهم، بیش از یک تا دو بنگاه فقط به صورت رد دیون واگذار شده است که آن نیز در قالب قانون بودجه بوده است.

وی با تاکید بر اینکه رد دیون جزو سیاستهای دولت نیست، افزود: واگذاری دارایی مازاد بانکها و بنگاههای غیرمرتبط در دستور کار وزارت اقتصاد واقع شده است است و تاکنون 1٠٠هزار میلیارد ریال در قالب قانونی از اموال بانکها واگذار شده است است تا دولت بتواند جایگاه حاکمیتی خود را داشته باشد و از مسابقه با بخش مردمی و شخصی اقتصاد دست بردارد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی، از واگذاری بیش از ١٠٠ هزار میلیارد ریال مازاد اموال بانکها به صورت قانونی خبر داد و افزود: در دولت یازدهم و دوازدهم واگذاری سهام دول

به گزارش ایرنا، آیین نکوداشت ساماندهی سهام عدالت با حضور «اسحاق جهانگیری» معاون اول رییس جمهوری، «مسعود کرباسیان» وزیر امور اقتصادی و دارایی، «میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی» معاون وزیر اقتصاد و رییس کل شرکت شخصی سازی، مدیران و مقامهای کشوری و بیش از ١٣٠٠ مشمول سراسر کشور در سالن اجلاس سران برگزار شد.

واژه های کلیدی: اقتصاد | وزیر امور اقتصاد | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog