فرایند – به عمل آوردن مشاهده روزنامه

فرایند – به عمل آوردن: مشاهده روزنامه صفحه نخست روزنامه های استان استان مازندران باشگاه خبرنگاران عناوین روزنامه

گت بلاگز اصفهان امیدوارم بتوانیم فصل را به خوبی به آخر برسانیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: امیدوارم در بازی فردا بتوانیم نتیجه قابل قبولی کسب کنیم و فصل را به خوبی به آخر برسانیم.

امیدوارم بتوانیم فصل را به خوبی به آخر برسانیم

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،سیدمجتبی حسینی در نشست خبری پیش از آخرین دیدار لیگ برتر برابر پدیده مشهد اظهار کرد: آخرین بازی لیگ را در پیش داریم، از همه تقدیر می کنم، خبرنگاران جهت پوشش اخبار تیم زحمت کشیدند؛ امیدوارم در بازی فردا بتوانیم نتیجه قابل قبولی کسب کنیم و فصل را به خوبی به آخر برسانیم.

وی افزود: پدیده تیم خوبی هست، آن ها پیشرفت قابل توجهی داشتند، پدیده تیم یک دستی است و فوتبال قابل قبولی بازی می کند؛ تلاش کردیم از این تیم به آشنایی برسیم و از نقاط ضعف آن ها استفاده کنیم تا نتیجه ای را که شایسته ما است کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در مورد اینکه آیا ذوب آهن شروع خوبی دارد ولی نمی تواند آخر قابل قبولی داشته باشد، خاطرنشان کرد: مصدوم تیم ما علی حمام هست، حجت حق وردی هم در بازی فردا محروم است نتیجه های ما قابل دفاع هست؛ تیم خوبی را جمع کردیم و تیم مان منظم و هدفمند هست؛ در یک مجموعه خوب فعالیت می کنم امیدوارم بتوانیم در ادامه هم عملکرد خوبی داشته باشیم.

حسینی در مورد اینکه آیا نام قاسم حدادی فر در لیست این تیم در بازی فردا است یا نه، گفت: فردا مشخص می شود که او در بازی حضور دارد یا نه.

امیدوارم بتوانیم فصل را به خوبی به آخر برسانیم

وی اضافه کرد: جایگاه خاصی مدنظر نداشتیم به دنبال داشتن تیم خوب و جوان بودیم و می خواستیم از عملکرد تیم مان رضایت داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در آخر در مورد اوضاع قراردادش گفت: قراردادم به اتمام می رسد، تمام تمرکزم روی دو بازی بعدی هست، در مورد فصل بعد هنوز تصمیمی نگرفتم و تمام تمرکزم کسب موفقیت در دو بازی نهایی هست.

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: امیدوارم در بازی فردا بتوانیم نتیجه قابل قبولی کسب کنیم و فصل را به خوبی به آخر برسانیم.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: سرمربی | اصفهان | فوتبال | نشست خبری | سرمربی تیم فوتبال | ذوب آهن اصفهان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog