فرایند – به عمل آوردن مشاهده روزنامه

فرایند – به عمل آوردن: مشاهده روزنامه صفحه نخست روزنامه های استان استان مازندران باشگاه خبرنگاران عناوین روزنامه

گت بلاگز بین‌الملل 25 کشته و زخمی در تیراندازی های 15 ساعت گذشته در آمریکا

در تیراندازی های پانزده ساعت گذشته در آمریکا، چهارده نفر کشته و یازده نفر زخمی شدند.

25 کشته و زخمی در تیراندازی های 15 ساعت گذشته در آمریکا

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از پایگاه اینترنتی گان وایلنس آرچیوز، در تیراندازی در شهرنیورلئان در ایالت لوئیزیانا دو نفر زخمی شدند؛ تیراندازی در شهر دیترویت در ایالت میشیگان یک زخمی برجا گذاشت و در دو مورد تیراندازی در شهر نشویل در ایالت تنسی سه نفر کشته شدند.
تیراندازی در شهر دس مونیس در ایالت آیووا یک کشته برجا گذاشت. تیراندازی در شهر میامی در ایالت فلوریدا یک زخمی برجاگذاشت؛ در تیراندازی در شهر گری در ایالت ایندیانا یک نفر کشته شد؛ تیراندازی در شهر شیکاگو در آمریکا دو کشته برجا گذاشت؛ در تیراندازی در شهر وود ریج در ایالت ایلینوی دو نفر کشته و یک نفر زخمی شد.

عبارات مهم : میامی
تیراندازی در شهر نورفولک در ایالت ویرجینیا یک کشته برجا گذاشت؛ در تیراندازی در شهر گری در ایالت ایندیانا یک نفر کشته شد؛ تیراندازی در شهر کورپوس کریستی در ایالت تگزاس یک زخمی برجا گذاشت؛ در تیراندازی در شهر ایوانسویل در ایالت ایندیانا یک نفر کشته شد؛تیراندازی در شهر شورتپورت در ایالت لوئیزیانا یک زخمی برجاگذاشت.

در تیراندازی در شهر ساوث بند در ایالت ایندیانا یک نفر زخمی شد؛ تیراندازی در شهر گلندیل در ایالت آریزونا یک کشته برجاگذاشت؛ در تیراندازی در شهر میامی در ایالت فلوریدا یک نفر زخمی شد؛ تیراندازی در شهر سان لیندرو در کالیفرنیا یک زخمی برجا گذاشت؛ در تیراندازی در شهر آلوین در تگزاس یک نفر کشته شد؛ت یراندازی در شهر مدیسون در آلاباما یک کشته برجا گذاشت و در تیراندازی در شهر بدفورد در ایالت ایندیانا یک نفر زخمی شد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: میامی | آمریکا | فلوریدا | تیراندازی | بین الملل | آمریکا | تیراندازی | ایالت لوئیزیانا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog