فرایند – به عمل آوردن مشاهده روزنامه

فرایند – به عمل آوردن: مشاهده روزنامه صفحه نخست روزنامه های استان استان مازندران باشگاه خبرنگاران عناوین روزنامه

گت بلاگز خوزستان رتبه سوم جابه‌جایی مسافر در کشور به خوزستان رسید

خوزستان رتبه سوم جابه‌جایی مسافر در کشور را به خود تخصیص داده شده است داد.

رتبه سوم جابه‌جایی مسافر در کشور به خوزستان رسید

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان در جلسه کمیسیون ایمنی راه ها بیان کرد: در 2 ماهه نخست امسال با کم کردن چمشگیر تصادفات و کشته شده است های سوانح رانندگی مواجه بودیم.

عبارات مهم : مسافر
وی اظهار داشت: در سال گذشته در کم کردن آمار تصادفات از آخر رتبه دوم را داشتیم ولی در امسال به صورت محسوسی این تعداد سوانح رانندگی کم کردن یافت که این مسئله ارزشمند است و باید از همه کسانی که در این زمینه تلاش کردند تقدیر کنیم.

شریعتی بر حفظ روند کم کردن تصادفات در راه های این استان تاکید و تصریح کرد: باید در مواقع پر تردد بزرگراه ها همه به یاری پلیس بیاییم تا همچنان این روند ادامه پیدا کند.

استاندار خوزستان در ادامه از همه مسئولان خوزستان خواست که در طول سال به یاری پلیس بیایند تا در 1 سال آینده در کم کردن تصادفات رتبه خوبی را به دست بیاوریم.

وی اذعان داشت: استان خوزستان در حمل کالا رتبه نخست کشور را دارد، همچنین در جابه جایی مسافر جایگاه سوم کشور را به خود تخصیص داده شده است داد ولی جایگاهش در استاندارد بزرگراه ها در سطح کشور ششم است.

غلامرضا شریعتی در ارتباط با جایگاه ششم خوزستان در استاندارد بزرگراه ها خاطرنشان کرد که این بدان معناست که بزرگراه های ما ناایمن است و مسافران مسیرهای استان ما بیش تر در خطرند که باید به سمت استانداردسازی بزرگراه های مواصلاتی پیش برویم.

رئیس شورای اداری خوزستان با یادآوری اینکه بودجه های امسال بهتر از گذشته به استان داده شد، بیان داشت: باید استاندارد سازی بزرگراه ها با سرعت بیش تری انجام شود تا مسافران بتوانند با ایمنی بیشتری به سفر بروند.

وی یکی از مزایای استاندارد سازی بزرگراه های خوزستان را ایجاد اشتغال بیان و اذعان کرد: با انجام این کار علاوه بر ایمن سازی زمینه جهت ایجاد کار نیز فراهم می شود.

شریعتی حفظ منابع انسانی را یکی دیگر از مزایای استاندارد سازی بزرگراه های خوزستان اعلام کرد و افزود: نیروی انسانی یکی از بااهمیت ترین زیرساخت های کشور است که همه باید در محافظت از آن تلاش کنیم.

استاندار خوزستان تاکید کرد: باید طوری عمل کنیم که در استاندارد سازی بزرگراه های استان به رتبه سوم کشور برسیم.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: مسافر | خوزستان | مسافران | بزرگراه | تصادفات | استاندارد | غلامرضا شریعتی | استاندار خوزستان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog