فرایند – به عمل آوردن مشاهده روزنامه

فرایند – به عمل آوردن: مشاهده روزنامه صفحه نخست روزنامه های استان استان مازندران باشگاه خبرنگاران عناوین روزنامه

گت بلاگز سیاسی معادن به علت کم کردن قیمت سنگ در سال‌های گذشته دچار افت شدند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: معادن به علت کم کردن قیمت سنگ در سالهای گذشته دچار افت شدند، ولی از نیمه دوم سال 95 اوضاع اصلاح یافته‌تری دارند.

معادن به علت کم کردن قیمت سنگ در سال‌های گذشته دچار افت شدند

علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتگو با خبرنگار دولت گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان، در تصویر العمل به بیانات نایب مدیر انجمن سنگ آهن که گفته بود با تعطیلی 200 معدن سنگ آهن 30 هزار نیروی کار بدون کار می شوند، اظهار داشت: ممکن است نوع نگاه افراد به آمار متفاوت باشد ولی من آمار را به دقت ندارم و نیاز به مطالعه دارم که بگویم این آمار اساسا درست است یا خیر!
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در سالهای گذشته قیمت جهانی سنگ آهن سقوط کرد و تنها از نیمه دوم سال 95 شاهد زیاد کردن نسبی قیمتها بودیم، گفت: متاسفانه در گذشته سنگ آهن به صورت خام هم صادر می شد و اکنون شرایط متفاوت تر است.

عبارات مهم : وزیر تعاون

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی با کارهای تبدیلی که حول و حوش معادن سنگ انجام دادیم، شاهد افتتاح پروژه ها و جذب سرمایه های جدیدی در این حوزه بودیم، گفت: تعداد کارخانه های فولاد در این دولت اضافه شده است است.
ربیعی با اشاره به اینکه تمام رسته ها از جمله معدن در برنامه اشتغال رسته بندی و پرسشها خاص خودشان بررسی می شود، عنوان کرد: احتمالا اصلاح فضای کسب و کار و حمایت خاص خودشان هم در نظر گرفته خواهد شد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه معدن و بویژه سنگهای تزیینی جهت ما مهم هست، گفت: یکی از رسته های شغلی آینده سنگهای تزییی خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: معادن به علت کم کردن قیمت سنگ در سالهای گذشته دچار افت شدند ولی از نیمه دوم 95 اوضاع اصلاح یافته تری دارند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: وزیر تعاون | علی ربیعی | معدن سنگ آهن | بیکاری 30 هزار نیروی کار | باشگاه خبرنگاران |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog