فرایند – به عمل آوردن مشاهده روزنامه

فرایند – به عمل آوردن: مشاهده روزنامه صفحه نخست روزنامه های استان استان مازندران باشگاه خبرنگاران عناوین روزنامه

گت بلاگز فرهنگی هنری حداد عادل در روز پاسداشت زبان فارسی مهمان رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌شود

غلامعلی حداد عادل، مدیر فرهنگستان زبان و ادب فارسی امشب به مناسبت روز پاسداشت زبان فارسی مهمان برنامه «گفتاورد» رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران می شود.

حداد عادل در روز پاسداشت زبان فارسی مهمان رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌شود

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت؛ غلامعلی حداد عادل، مدیر فرهنگستان زبان و ادب فارسی امشب به مناسبت روز پاسداشت زبان فارسی و سالروز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی مهمان برنامه «گفتاورد» رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران می شود.

عبارات مهم : ایران
انسیه سمیع پور، تهیه کننده برنامه گفتاورد دوشنبه ها با اشاره به گرامیداشت زبان و ادب فارسی در رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران خاطر نشان کرد: برنامه گفتاورد دوشنبه ها راجع به ادبیات، ذهن و زبان تعداد زیادی از شاعران و نویسندگان هست. امشب هم به مناسبت ۲۵ اردیبهشت روز پاسداشت زبان فارسی و سالروز شاعر بلندآوازه ایرانی حکیم ابوالقاسم فردوسی، با حضور غلامعلی حداد عادل مدیر فرهنگستان زبان و ادب فارسی و مدیر گروه واژه گزینی روی آنتن می رود.

به گفته این تهیه کننده، گفتاورد برنامه ای گفتگومحور است که با حضور فرهیختگان، صاحبنظران و اندیشمندان کشور جهت تبیین عنوان های فرهنگی و اندیشه ای طراحی شده است هست. شبکه رادیویی پایتخت کشور عزیزمان ایران با برنامه گفتاورد در شب های دوشنبه به معرفی شاعران و بررسی شعرهای آنها می پردازد.

سیری در زندگی، احوال و آثار، زمانه و ذهن و زبان شاعران و نویسندگان و نظم پردازان پارسی گو مضمون برنامه گفتاورد با رویکرد ادبیات و اندیشه هست. همچنین تحلیل و بررسی شعرهای و دیوان شعر شاعران به همراه تاریخچه زندگی آنها از دیگر بخش هایی این برنامه هست.

بنا بر این گزارش، گفتاورد برنامه ای گفتگو محور اندیشه ای است که از گروه اخلاق و زندگی شهروندی تقدیم مخاطبان می شود و هر شب جز جمعه ها از ساعت 22 و 30 دقیقه روی آنتن رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران می رود.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | رادیو | زندگی | فارسی | ایرانی | برنامه | دوشنبه | رادیو تهران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog