فرایند – به عمل آوردن مشاهده روزنامه

فرایند – به عمل آوردن: مشاهده روزنامه صفحه نخست روزنامه های استان استان مازندران باشگاه خبرنگاران عناوین روزنامه

گت بلاگز قزوین تاکید بر امر به معروف و نهی از منکر در ایام انتخابات

نماینده ولی فقیه در استان گفت : نباید در ایام انتخابات امر به معروف و نهی از منکر تعطیل شود.

تاکید بر امر به معروف و نهی از منکر در ایام انتخابات

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین؛ حجت الاسلام و المسلمین عابدینی در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان افزود : دین در هیچ ایام و دوره ای تعطیل بردار نیست و باید در ایام انتخابات امر به معروف و نهی از منکر با جدیت دنبال شود.

وی با تأکید بر اینکه رشوه از مصادیق بارز منکر در جامعه محصوب می شود ، گفت: اگر کسی در آستانه انتخابات جهت بدست آوردن رأی زیاد به گروهی وام پرداخت کرد، مصداق بارز رشوه است و باید در برابر این غلط روشنگری کرد.

وی با اشاره به خطبه های دیروز نماز جمعه قزوین، گفت : ما وظیفه داریم مبانی دینی و دستورات الهی را در خطبه های نماز جمعه تفسیر و تبیین کنیم؛ حالا اگر هر بخشی از صحبت ها ضمیرش برگردد به شخص و یا جریان خاصی، آن ها باید خودشان را اصلاح کنند و با موازین دینی و الهی هماهنگ شوند.

حجت الاسلام و المسلمین عابدینی افزود : اگر قرار باشد در نماز جمعه منکرات بیان نشود به خاطر اینکه ممکن است به فلان شخص و یا جریان بر بخورد، سکوت اختیار کنیم، با اهداف نماز جمعه در تضاد است.

تاکید بر امر به معروف و نهی از منکر در ایام انتخابات

امام جمعه قزوین گفت : وظیفه و رسالت خطیب جمعه بیان ارزش های دینی و روشنگری در باره منکرهایی است که در جامعه رخ می دهد.

وی تاکید کرد : ما سیاسی کاری نمی کنیم و در خطبه های نماز جمعه موازین دینی را مطرح می کنیم .

حجت الاسلام و المسلمین عابدینی اضافه کرد : قوانین ما در برابر دین قرار ندارند ولی برداشت های غلط بعضی از مسئولان از قانون، پرسشها بسیاری را پدید می آورد و باید در برابر چنین پدیده هایی فریاد برآوریم و نگذاریم بعضی ها هر طور دلشان خواست قانون را تحلیل کنند.

وی امضای سند 2030 از سوی بعضی از مسئولان و تأکید بر اجرای آن در مدارس را اقدامی ننگین دانست و تصریح کرد: در این سند ازدواج زن با زن و مرد با مرد در قالب خانواده به شمار می آید؛ اگر یهودی هم بودیم باید با چنین سند ننگینی مخالفت می کردیم.

نماینده ولی فقیه در استان گفت : نباید در ایام انتخابات امر به معروف و نهی از منکر تعطیل شود.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: قزوین | انتخابات | امر به معروف | ایام انتخابات | نماینده ولی فقیه | جلسه ستاد امر به معروف | قزوین |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog