فرایند – به عمل آوردن مشاهده روزنامه

فرایند – به عمل آوردن: مشاهده روزنامه صفحه نخست روزنامه های استان استان مازندران باشگاه خبرنگاران عناوین روزنامه

گت بلاگز ورزشی رستگاری سپاهان و کامیابی استقلال در آزادی ، مشهد در انتظار زلزله تمام ریشتری سقوط

قطار لیگ برتر فوتبال فردا به ایستگاه نهایی می‌رسد و نایب قهرمان و دومین تیم سقوط کننده لیگ شانزدهم مشخص می‌شوند.

رستگاری سپاهان و کامیابی استقلال در آزادی ، مشهد در انتظار زلزله تمام ریشتری سقوط

به گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، لیگ شانزدهم فوتبال با تمام سختى ها و آسانى ها هایش فردا با انجام 8 دیدار به طور همزمان به آخر می رسد و شاهد جدال جهت کسب نایب قهرمانی و بقا در لیگ برتر هستیم.

سیاه جامگان – پرسپولیس

رستگاری سپاهان و کامیابی استقلال در آزادی ، مشهد در انتظار زلزله تمام ریشتری سقوط

سرخپوشان پایتخت سه هفته مانده به آخر لیگ برتر فوتبال قهرمان شدند و این بازی جهت آن ها حکم تشریفاتی دارد.

با وجود اینکه این بازی در آینده قهرمان لیگ برتر تأثیری ندارد ولی این بازی جهت سرخپوشان پایتخت می تواند در حکم بازی تدارکاتی قبل از دیدار با الوحده امارات در لیگ قهرمانان آسیا باشد.

قطار لیگ برتر فوتبال فردا به ایستگاه نهایی می‌رسد و نایب قهرمان و دومین تیم سقوط کننده لیگ شانزدهم مشخص می‌شوند.

علاوه بر این، نتیجه این بازی آینده تیم دوم سقوط کننده را مشخص می کند و سرخپوشان پایتخت در صورت برد این بازی باعث می شوند که سیاه جامگان وداع تلخی از لیگ برتر داشته باشد.

شاگردان برانکو بعد از اعتصاب سه روزه از اقدام خود پشیمان شدند و از هواداران عذرخواهی کردند. بیرانوند دروازه بان پرسپولیس به علت توهین طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) قصد خداحافظی از این تیم را داشت که خیلی سریع پشیمان شد و از هواداران معذرت خواهی کرد.

در آن سوی میدان، شاگردان میثاقیان در اوضاع بحرانی به سر می برند و امکان سقوطشان به لیگ برتر زیاد است.

رستگاری سپاهان و کامیابی استقلال در آزادی ، مشهد در انتظار زلزله تمام ریشتری سقوط

آن ها قصد دارند از میزبانی خود نهایت استفاده را ببرند و با برتری برابر قهرمان لیگ برتر امیدوار به بقا در لیگ برتر باشند.

سروش رفیعی بازیکن محروم پرسپولیس است و وحید امیری و محمد انصاری هم مصدومان این تیم هستند.

قطار لیگ برتر فوتبال فردا به ایستگاه نهایی می‌رسد و نایب قهرمان و دومین تیم سقوط کننده لیگ شانزدهم مشخص می‌شوند.

در آن طرف هم مرتضی رنجبر بازیکن محروم سیاه جامگان است.

به هر حال باید دید شاگردان میثاقیان می توانند با برد برابر پرسپولیس به بقا در لیگ برتر امیدوار باشد یا قهرمان لیگ برتر با غلبه بر سیاه جامگان به طور غیر مستقیم به دو تیم صبای قم و سایپا جهت ماندن در لیگ برتر کمک می کند؟

رستگاری سپاهان و کامیابی استقلال در آزادی ، مشهد در انتظار زلزله تمام ریشتری سقوط

محمدرضا اکبریان به همراه کمک هایش سعید قاسمی، امیر مبشر و سعید رحیمی مقدم تیم داوری این بازی را تشکیل می دهند. فریدون اصفهانیان هم ناظر این بازی است.

گسترش فولاد – صنعت نفت آبادان

دو تیم گسترش فولاد و صنعت نفت آبادان در میانه جدول قرار دارند و نتیجه این بازی در آینده این دو تیم تأثیر چندانی ندارد.

شاگردان کمالوند با 35 امتیاز در جایگاه نهم قرار دارند و با برد این بازی می توانند در آخر لیگ برتر رتبه تک رقمی خود را حفظ کنند.

در آن سوی میدان، شاگردان فیروز کریمی در جایگاه دوازدهم قرار دارند. آن ها به دنبال کسب رتبه تک رقمی در آخر لیگ برتر هستند ولی کار مشکل در تبریز پیش رو دارند.

به هر حال این بازی حساسیتی جهت دو تیم ندارد و با این اوصاف باید منتظر بازی جالب از سوی دو تیم باشیم.

محمد زبیر نیک نفس به علت محرومیت قادر به همراهی تیم صنعت نفت آبادان در این بازی نیست.

تورج حق وردی به همراه محمد عطایی، علی دودانگه و محمد ملکی قضاوت این بازی را بر عهده دارند. بهرام مهر پیما هم ناظر این بازی است.

سایپا – ماشین سازی تبریز

حساس ترین بازی تیم های ته جدولی میان سایپا و ماشین سازی تبریز فردا برگزار می شود.

نارنجی پوشان سایپا تصور نمی کردند که در آخر فصل یکی از گزینه های سقوط باشند و جهت بقا در لیگ برتر با رقبای خود بجنگند.

به هر حال شاگردان فرکی جهت بقا در لیگ برتر به سه امتیاز این بازی نیاز مبرم دارند ولی از شانس خوب آن ها حریفشان به لیگ دسته یک سقوط کرده و نیازی به امتیاز این بازی ندارد.

با این اوصاف اگر نارنجی پوشان سایپا حریف خود را دست کم بگیرند ممکن است سومین باخت متوالی خود را کسب کنند و به لیگ دسته یک سقوط کنند.

در آن سوی میدان، ماشین سازی چند هفته مانده به آخر لیگ برتر سقوط خود را لیگ دسته یک قطعی کرد و این بازی برایش حکم تشریفاتی دارد.

به هر حال باید دید تیم ماشین سازی می تواند شگفتی خلق کند و تیم سایپا را همراه خود به لیگ دسته یک بکشاند یا نه!

عزت اله پورقاز از سایپا و محمد امین حاج محمدی از ماشین سازی محرومان این بازی هستند.

مهدی سید علی، سجاد طوری، یعقوب حجتی و علی میر غفاری تیم داوری این بازی را تشکیل می دهند زاهد بحرینی هم ناظر بازی است.

فولاد خوزستان – پیکان

2 تیم فوتبال فولاد خوزستان و پیکان در میانه جدول قرار دارند و این بازی حساسیتی جهت آن ها ندارد.

شاگردان سعداوی در جایگاه دهم قرار دارند آن ها تمام تلاش خود را می کنند تا رتبه تک رقمی در آخر لیگ برتر کسب کنند.

در آن سوی میدان، شاگردان جلالی قصد دارند که لیگ را با رتبه پنجمی به آخر ببرند.

نکته قابل توجه این است که هر 2 تیم گلزنان خود را در این بازی در اختیار ندارند.

گادوین منشا از پیکان و ساسان انصاری از فولاد به علت محرومیت در این بازی حضور ندارند. آن ها به ترتیب با زدن 15 و 16 گل به کار خود در لیگ برتر آخر دادند و در مسابقه با مهدی طارمی جهت آقای گلی ناکام بودند.

علاوه بر این بازیکنان، سید مهران موسوی از پیکانو یوسف وکیا از فولاد خوزستان محروم این بازی هستند.

موعود بنیادی فر، مهدی عالیقدر، مهدی شفیعی و شاهد اصلانی تیم داوری این بازی هستند. حسین نجاتی هم ناظر این بازی است.

استقلال – سپاهان

دیدار استقلال و سپاهان در آخرین هفته مسابقه های لیگ برتر از جذابیت بالایی برخوردار است

استقلال جهت حفظ نایب قهرمانی و رتبه دوم جدول باید تیم سپاهان را در دیدار فردا شکست بدهد و با یک برد خوب و نایب قهرمانی به مصاف آخرین حریفش در لیگ قهرمانان آسیا برود.

از طرفی تیم سپاهان هم جهت حفظ رتبه چهارم در جدول لیگ تلاش می کند. ضمن اینکه مصاف زردپوشان اصفهانی و آبی پوشان تهرانی هر لحظه در تاریخ لیگ برتر، جالب و تماشایی بوده است.

شاگردان منصوریان اکنون رده دوم جدول را به خود تخصیص داده شده است داده اند و اگر در این رتبه باقی بمانند این احتمال وجود دارد که به صورت مستقیم به لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کنند.

از طرفی دیگر تیم سپاهان جهت آن که اندک بختی جهت رسیدن به سهمیه آسیا داشته باشد، فقط می تواند رتبه چهارمش را حفظ کند. البته ناگفته نماند تیم ذوب آهن نیز درصدد است تا جای سپاهان را در جدول بگیرد. به این ترتیب سپاهانی ها جهت برنده شدن به پایتخت کشور عزیزمان ایران می آیند.

این دیدار در حضور هواداران پرشمار استقلالی در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. با این حساب، جدال استقلال و سپاهان، قطعا مصافی تماشایی و قشنگ خواهد بود.

تیم فوتبال استقلال در این دیدار مگویان را به علت محرومیت در اختیار نخواهد داشت.

شاگردان منصوریان با 54 امتیاز در رده دوم و سپاهانی ها با 45 امتیاز در رده چهارم جرول قرار دارند.

ذوب آهن – پدیده

ذوب آهن جهت رسیدن به رتبه چهارمی تمام تلاش خود را انجام می دهد و شاگردان حسینی در صورت پیروزی در این بازی و شکست سپاهان می توانند یک پله در جدول افزایش کنند.

از طرفی تیم فوتبال پدیده هم سه شکست متوالی برابر پرسپولیس و استقلال و تراکتورسازی داشته و نمی خواهد با باخت کارش را در لیگ تمام کند. ذوب آهن اگر در این بازی پیروز شود و بتواند به رده چهارم برسد این تیم بدون گل محمدی در آخر فصل نسبت به لیگ گذشته دو پله پیشرفت کرده است.

ذوب آهن در حالی به مصاف پدیده می رود که می داند رقیب نزدیکش یعنی سپاهان کار مشکل در پایتخت کشور عزیزمان ایران برابر استقلال دارد و همین مسئله انگیزه بازیکنان سبزپوش را جهت بازگشت به رده چهارم زیاد می کند. اگر تراکتورسازی قهرمان جام حذفی شود، تیم چهارم لیگ به پلی آف لیگ قهرمانان آسیا راه می یابد.

در حال حاضر تیم ذوب آهن با 43 امتیاز در رده پنجم واقع شده است است و تیم پدیده در طرف برابر با 34 امتیاز رده یازدهم را به خود تخصیص داده شده است داده است.

رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال پدیده در دیدار فردا برابر ذوب آهن محروم است و شاگردان مهاجری باید بدون سرمربی به کار خود ادامه دهند.

عبارات مهم : سپاهان

تراکتورسازی – نفت تهران

تراکتورسازان بعد از تمام شدن لیگ برتر، در اوایل خرداد نیز باید در فینال جام حذفی به مصاف نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران بروند ولی دو تیم در هفته آخر لیگ برتر، یک بار رو در روی هم قرار می گیرند تا قبل از فینال حذفی، یکدیگر را محک بزنند.

تراکتورسازی در هفته بیست و هشتم لیگ برتر توانست با شکست استقلال به رده دوم جدول برسد ولی هفته گذشته شاگردان قلعه نویی بازی را به سپاهانی واگذار کردند و دوباره به رده سوم سقوط کردند.

تیم تراکتورسازی جهت شکست نفت فردا به میدان می رود و امیدوار است سپاهان نیز این هفته استقلال را شکست دهد تا به این ترتیب شاگردان قلعه نویی با رسیدن به رده دوم حضور خود را در آسیا قطعی کنند.

شاگردان قلعه نویی در صورت پیروزی برابر نفت و توقف استقلال به رده دوم و عنوان نایب قهرمانی می رسند.

در هر صورت بازی فردا جهت سرمربیان دو تیم زیاد از سه امتیاز ارزش دارد و می توانند به خوبی حریف را محک بزنند تا در بازی فینال آشنایی خوبی داشته باشند. باید دید برنده بازی پیش از فینال دایی است یا قلعه نویی

تیم فوتبال تراکتورسازی در حال حاضر با 53 امتیاز در رده سوم واقع شده است است و تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران با 36 امتیاز رده هشتم را به خود تخصیص داده شده است داده است.

رضا اسدی و میلاد فخرالدینی دو بازیکن تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران به علت محرومیت نمی توانند تیمشان را همراهی کنند.

صبای قم – استقلال خوزستان

تیم فوتبال صبای قم یک قدم تا سقوط به دسته اول فاصله دارد و جهت ماندن در لیگ باید در بازی آخر برنده شود.

بازی برابر استقلال خوزستان جهت شاگردان صمد مرفاوی حکم فوت و زندگی دارد و به همین علت هم مرفاوی بازیکنان صبا را یک سریعتر به اردو برده است.

تیم صبای قم در صورت برد در این بازی در لیگ برتر ماندگار خواهد شد. استقلال خوزستان هم که در رده هفتم جدول است به این بازی به چشم یک بازی تدارکاتی جهت آسیا نگاه می کند.

شاگردان مرفاوی در هفته سی ام مسابقه های لیگ برتر در منزل با قهرمان فصل قبل دیدار می کند و امیدوار است که مانند هفته قبل، بازی خوبی انجام دهد و به پیروزی برسد.

البته صبا یک شانس دارد و آن دیدار هم وقت سیاه جامگان با پرسپولیس هست. اگر صبا از استقلال خوزستان شکست بخورد باز هم این شانس را دارد که با شکست سیاه جامگان برابر پرسپولیس در لیگ برتر باقی بماند.

در حال حاضر تیم صبای قم با 28 امتیاز در رده چهاردم جدول واقع شده است است و در طرف برابر استقلال خوزستان با 38 امتیاز جایگاه هفتم جدول را از آن خود کرده است.

برنامه دیدارهای هفته سی ام لیگ برتر فوتبال

سیاه جامگان – پرسپولیس؛ ساعت ۱۸، ورزشگاه ثامن مشهد

گسترش فولاد – صنعت نفت آبادان؛ ساعت ۱۸، ورزشگاه بنیان دیزل تبریز

سایپا – ماشین سازی؛ ساعت ۱۸، ورزشگاه پاس قوامین تهران

فولاد – پیکان؛ ساعت ۱۸، ورزشگاه غدیر اهواز

ذوب آهن – پدیده؛ ساعت ۱۸، ورزشگاه فولادشهر اصفهان

تراکتورسازی – نفت تهران؛ ساعت ۱۸، ورزشگاه یادگار امام تبریز

صبا – استقلال خوزستان؛ ساعت ۱۸، ورزشگاه یادگار امام قم

استقلال – سپاهان؛ ساعت ۱۸، ورزشگاه آزادی تهران

اسامی داوران هفته سی ام لیگ برتر

سیاه جامگان مشهد- پرسپولیس ساعت 18 ورزشگاه ثامن مشهد

محمدرضا اکبریان – سعید قاسمی – امیر مبشر – سعید رحیمی مقدم – ناظر: فریدون اصفهانیان

گسترش فولاد تبریز- صنعت نفت آبادان ساعت 18 ورزشگاه بنیان دیزل تبریز

تورج حق وردی – محمد عطایی – علی دودانگه – محمد ملکی – ناظر: بهرام مهرپیما

سایپا تهران- ماشین سازی تبریز ساعت 18 ورزشگاه پاس قوامین تهران

مهدی سیدعلی – سجاد طوری – یعقوب حجتی – علی میرغفاری – ناظر: زاهد بحرینی

فولاد خوزستان- پیکان پایتخت کشور عزیزمان ایران ساعت 18 ورزشگاه غدیر اهواز

موعود بنیادی فر – مهدی عالیقدر – مهدی شفیعی – شاهو اصلانی – ناظر: حسین نجاتی

ذوب آهن اصفهان – پدیده خراسان ساعت 18 ورزشگاه فولادشهر اصفهان

رضا کرمانشاهی – مهدی الوندی – رضا قیم – حسین زیاری – ناظر: علی خسروی

تراکتورسازی تبریز- نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران ساعت 18 ورزشگاه یادگار امام تبریز

رضا مهدوی – محمدرضا منصوری – یعقوب سخندان – سعاد وفاپیشه – ناظر: محمدجواد تقی پور

صبای قم – استقلال خوزستان ساعت 18 ورزشگاه یادگار امام قم

اشکان خورشیدی – رحیم شاهین – حمید غمزه – کمیل غلامی – ناظر: نادر جعفری

استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران – فولاد مبارکه سپاهان ساعت 18 ورزشگاه آزادی تهران

محمدحسین زاهدیفرد – آرزوی بزرگ اسعدی – علیرضا ایلدروم – ناصر جنگی – ناظر: محمود رفیعی

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سپاهان | فوتبال | استقلال | خوزستان | استقلال | ورزشگاه | پرسپولیس | پرسپولیس | تیم سپاهان | فولاد خوزستان | فولاد مبارکه سپاهان

رستگاری سپاهان و کامیابی استقلال در آزادی ، مشهد در انتظار زلزله تمام ریشتری سقوط

رستگاری سپاهان و کامیابی استقلال در آزادی ، مشهد در انتظار زلزله تمام ریشتری سقوط

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog