فرایند – به عمل آوردن مشاهده روزنامه

فرایند – به عمل آوردن: مشاهده روزنامه صفحه نخست روزنامه های استان استان مازندران باشگاه خبرنگاران عناوین روزنامه

گت بلاگز ورزشی نامزدهای ریاست کمیته بین‌المللی پارالمپیک معرفی شدند

سه نامزد نهایی جهت تصدی ریاست کمیته بین‌المللی پارالمپیک (IPC) و جانشینی کریون مشخص شدند.

نامزدهای ریاست کمیته بین‌المللی پارالمپیک معرفی شدند

به گزارش خبرنگار دنیای ورزشگروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان،«اندرو پارسونز» از برزیل، «پارتریک جارویس» از کانادا و «جان پترسون» از دانمارک به عنوان سه نامزد نهایی انتخابات ریاست کمیته بین المللی پارالمپیک معرفی شده است اند.
این سه نفر درخواست های خود را تا دیروز که آخرین مهلت تحویل مدارک و درخواست ها بود، ارائه کرده اند.
فرآیند بررسی صلاحیت این سه نفر براساس قوانین و مقررات کمیته بین المللی پارالمپیک شروع شده است و اسامی فرد یا افراد واجد شرایط جهت حضور در انتخابات روز 19 ژوئن به طور رسمی اعلام خواهد شد.

عبارات مهم : معرفی

انتظار می رود پارسونز که در حال حاضر معاون مدیر کمیته بین المللی پارالمپیک است،پیروز انتخابات شود. او که ریاست کمیته پارالمپیک برزیل را نیز بر عهده داشت ماه گذشته از سمت خود کناره گیری کرد.
این مقام 40 ساله همچنین به عنوان مدیر و دبیر کل کمیته پارالمپیک قاره آمریکا فعالیت کرده و سابقه کار در کمیته بین المللی المپیک را نیز دارد.
جارویس 58 ساله نیز ، سال هاست که در هیئت مدیره کمیته بین المللی پارالمپیک فعالیت دارد.او قبلا ریاست کمیته پارالمپیک کانادا را نیز بر عهده داشت.
همچنین پترسون 47 ساله از سال 2009 تاکنون ریاست کمیته پارالمپیک اروپا را بر عهده دارد. او در مسابقه های شنای پارالمپیک 15 مدال کسب کرده و 6 قهرمانی پارالمپیک را در کارنامه دارد.
در تاریخ 28 ساله کمیته بین المللی پارالمپیک این سومین دوره انتخابات است.رابرت استوارت در سال 1989 به عنوان نخستین مدیر کمیته بین المللی پارالمپیک گزینش شد و 12 سال بعد جای خود را به سر فیلپ کریون بازیکن بسکتبال با ویلچر انگلستان داد.
دوران ریاست 12 ساله کریون شهریور ماه امسال به آخر می رسد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: معرفی | فعالیت | انتخابات | پارالمپیک | کمیته بین المللی المپیک | کمیته بین المللی پارالمپیک | فیلیپ کریون | انتخابات ریاست IPC

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog