فرایند – به عمل آوردن مشاهده روزنامه

فرایند – به عمل آوردن: مشاهده روزنامه صفحه نخست روزنامه های استان استان مازندران باشگاه خبرنگاران عناوین روزنامه

گت بلاگز ورزشی گفتگوی اختصاصی با ستاره کره ای لخویا

ستاره تیم فوتبال لخویای قطر بعد از تساوی برابر پرسپولیس راجع به شرایط این مسابقه اظهار نظر کرد.

گفتگوی اختصاصی با ستاره کره ای لخویا

نام تائه هی، ستاره کره ای تیم لخویای قطر که در بازی برابر پرسپولیس عنوان عالی ترین بازیکن میدان را کسب کرد، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان راجع به این دیدار اظهار داشت: بازی برابر پرسپولیس بسیار بازی مشکل بود آیا که آنها تیم خیلی خوب و قدرتمندی هستند. فکر می کنم نتیجه مساوی جهت ما مطلوب بود و حالا باید جهت دیدار برگشت آماده شویم.
تائه هی افزود: قبول دارم که پرسپولیس بازی بهتری نسبت به ما انجام داد. به هر حال آنها در ورزشگاه خانگی خود بازی می کردند. پرسپولیس چند موقعیت خوب برابر ما داشت و در مجموع می توان گفت از ما بهتر بازی کرد.
وی ادامه داد: البته این بازی خانگی جهت ما هم وجود دارد و حالا این ما هستیم که در منزل باید به مصاف پرسپولیس برویم.

هافبک تکنیکی لخویا در خصوص غیبت تماشاگران پرسپولیس در این دیدار گفت: طبیعی است که این اتفاق جهت ما خوب بود و پرسپولیس از این عنوان صرر کرد. هواداران هر لحظه شگفت انگیز هستند و کمک خاصی به تیمشان می کنند؛ بنابراین ما امروز از حضور نداشتن هواداران تیم پرسپولیس سود کردیم.
تائه هی در مورد اینکه پرسپولیس در قطر توانایی پیروزی برابر لخویا را دارد اذعان داشت: فوتبال هرگز قابل آینده نگری نیست و از طرفی حریف ما تیم بسیار خوبی دارد و حتی می تواند ما را در منزل شکست دهد. تیم ما باید از همه نظر جهت این بازی سخت آماده باشد.
بهترین بازیکن لخویا در دیدار برابر پرسپولیس در خصوص میزبانی کشور عزیزمان ایران خاطرنشان کرد: کشور عزیزمان ایران کشور خوبی است و ما در این چند روز میزبانی خوبی از آنها شاهد بودیم. هتل اقامت ما و غذای ما هم مطلوب بود و هیچ مسئله خاصی در این کشور وجود نداشت.
انتهای پیام/

عبارات مهم : ایران

واژه های کلیدی: ایران | ستاره | پرسپولیس | ستاره کره ای | لخویا قطر | نام تائه هی | پرسپولیس | اختصاصی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog